Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 25 Oct
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 25. Oct 2021
Tue 26 Oct
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 26. Oct 2021
Wed 27 Oct
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 27 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Wed 27 Oct
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
Thu 28 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 28. Oct 2021
Thu 28 Oct
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6   Hele kunstgressbanen i utgangspunktet
Mon 1 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 1. Nov 2021
Tue 2 Nov
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 2. Nov 2021
Wed 3 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 3 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Wed 3 Nov
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
Thu 4 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 4. Nov 2021
Thu 4 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Thu 4 Nov
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6   Hele kunstgressbanen i utgangspunktet
Mon 8 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 8. Nov 2021
Tue 9 Nov
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 9. Nov 2021
Wed 10 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 10 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Wed 10 Nov
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
Thu 11 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 11. Nov 2021
Thu 11 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Thu 11 Nov
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6   Hele kunstgressbanen i utgangspunktet
Mon 15 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 15. Nov 2021
Tue 16 Nov
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 16. Nov 2021
Wed 17 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 17 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 18 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 18. Nov 2021
Thu 18 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Mon 22 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 22. Nov 2021
Tue 23 Nov
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 23. Nov 2021
Wed 24 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 24 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 25 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 25. Nov 2021
Thu 25 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Mon 29 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 29. Nov 2021
Tue 30 Nov
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 30. Nov 2021
Wed 1 Dec
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 1 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 2 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 2. Dec 2021
Thu 2 Dec
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Mon 6 Dec
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 6. Dec 2021
Tue 7 Dec
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 7. Dec 2021
Wed 8 Dec
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 8 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 9 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 9. Dec 2021
Mon 13 Dec
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 13. Dec 2021
Tue 14 Dec
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 14. Dec 2021
Wed 15 Dec
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 15 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 16 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 16. Dec 2021
Mon 20 Dec
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 20. Dec 2021
Tue 21 Dec
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 21. Dec 2021
Wed 22 Dec
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 22 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 23 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 23. Dec 2021
Mon 27 Dec
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 27. Dec 2021
Tue 28 Dec
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 28. Dec 2021
Wed 29 Dec
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 29 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 30 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 30. Dec 2021
Mon 3 Jan 2022
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 3. Jan 2022
Tue 4 Jan 2022
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 4. Jan 2022
Wed 5 Jan 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 5 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 6 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 6. Jan 2022
Mon 10 Jan 2022
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 10. Jan 2022
Tue 11 Jan 2022
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 11. Jan 2022
Wed 12 Jan 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 12 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 13 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 13. Jan 2022
Mon 17 Jan 2022
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 17. Jan 2022
Tue 18 Jan 2022
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 18. Jan 2022
Wed 19 Jan 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 19 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 20 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 20. Jan 2022
Tue 25 Jan 2022
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 25. Jan 2022
Wed 26 Jan 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 26 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 27 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 27. Jan 2022
Wed 2 Feb 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 9 Feb 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 16 Feb 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 23 Feb 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 2 Mar 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 9 Mar 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 16 Mar 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 23 Mar 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 23 Oct
kl 12:00 - 13:30
Lena/Kapp G14-1 v Søndre Land
Kunstgress Bane 6  
11"r kamp   Les mer  
Fri 22 Oct
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Thu 21 Oct
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Thu 21 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 21 Oct
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 21 Oct
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Wed 20 Oct
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 20 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 20 Oct
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 19 Oct
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fri 15 Oct
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Thu 14 Oct
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Thu 14 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Wed 13 Oct
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fri 8 Oct
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Thu 7 Oct
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Thu 7 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Wed 6 Oct
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 18:00 - 19:30
Foreldremøte G11
Astrid V. Kobberstad , 90206476   Les mer  
Wed 6 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 5 Oct
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 5 Oct
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11-2 v Gran
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 17:30 - 18:30
G8 v Gj-Lyn
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Sat 2 Oct
kl 15:00 - 16:30
Kapp/Lena G12-2 v Torpa
Kunstgress Bane 6  
7"r   Les mer  
Sat 2 Oct
kl 12:00 - 13:30
Lena/Kapp G14 v Ottestad
Kunstgress Bane 6  
11"r kamp   Les mer  
Fri 1 Oct
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fri 1 Oct
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Thu 30 Sep
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Thu 30 Sep
kl 18:00 - 19:00
G11 trening
Astrid V. Kobberstad   Les mer  
Thu 30 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G 13, foresatt Viljar Haugen, Harald Johnsen, 90206504
Kiosk  
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 15:30 - 17:00
G14 trening - hele banen
Stian   Les mer  
Thu 30 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Wed 29 Sep
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt J12, Heidi Dahl, 41250586
Kiosk  
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Søndre Land
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G13, foresatt Jonas T Dahl, 414 34 364
Kiosk  
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Sun 26 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp J14-1 v Ottestad
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Sun 26 Sep
kl 15:30 - 17:30
Activity without name
Kiosk  
Foresatt Andreas, G11   Les mer  
Sat 25 Sep
kl 12:00 - 13:30
Lena/Kapp/Toten G14-1 v Fart
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Sat 25 Sep
kl 12:00 - 14:00
Kiosk G14, Stian
Kiosk  
  Les mer  
Fri 24 Sep
kl 16:30 - 18:30
Activity without name
Kiosk  
Foresatt Petter, G12, og foresatt Hamodi, G11   Les mer  
Fri 24 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fri 24 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp/Toten G14-2 v Gran
Kunstgress Bane 6  
11"r på kunstgressbanen   Les mer  
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena J12-2 v Vind
Hovedbane Bane 4  
Nierkamp   Les mer  
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 20:00
Activity without name
Kiosk  
Foresatt Johannes og Armin, G11   Les mer  
Thu 23 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 20:00
Activity without name
Kiosk  
Foresatte Emil E.S, G12   Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp J14
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 18:30
Lena/Kapp G11-2 v Harestua
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 20:00
Foresatt Jonathan og Jacub, G11
Kiosk  
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena G13 v Raufoss
Nier på kunstgressbanen   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:20 - 19:00
Lena G/J6 v Bøverbru/Ihle
Hovedbane Bane 5  
3V3 bane   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 20:00
Activity without name
Kiosk  
Foresatt Even og Emil Ø, G12   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G8 V Kolbu/KK
Sindreløkka Bane 2  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 18:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G9 v Moelven
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 19:30
G10
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 17:30 - 18:15
Lena G/J6 v Kolbu/KK
Hovedbane Bane 5  
3V3 BANE   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Sat 18 Sep
kl 14:00 - 15:30
Kapp/Lena J12-2 v Kongsvinger
Kunstgress Bane 6  
Kunstgras 9"r.   Les mer  
Fri 17 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fri 17 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Thu 16 Sep
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 6
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Thu 16 Sep
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp J14 v Stange
Kunstgress Bane 7  
11"r hele kunstgrasbanen   Les mer  
Thu 16 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp/Toten G14 v Follebu/Gausdal
11"r hele kunstgrasbanen   Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Vardal
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G8 Kapp
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:00 - 18:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fri 10 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fri 10 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp G14
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp J14
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Sindreløkka Bane 2   Hovedbane Bane 4
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena G12 v Raufoss G11
Hovedbane Bane 4   Sportshytta
Nier kamp   Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp G11 v Grua
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Reinsvoll
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:15 - 19:15
Lena G/J7-2 v Vardal
Hovedbane Bane 5  
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G9 v Vardal
Sindreløkka Bane 2  
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 17:30 - 18:10
Lena G/J7 v Lensbygda
Hovedbane Bane 5  
3v3 bane   Les mer  
Mon 6 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fri 3 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fri 3 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Thu 2 Sep
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Thu 2 Sep
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening G14 - hele banen
Trening med Håkon Svellet og Sander IH.   Les mer  
Mon 30 Aug
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Sat 28 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Sat 28 Aug
kl 09:00 - 15:00
3V3 SERIESPILL - HELE BANEN
  Les mer  
Fri 27 Aug
kl 16:30 - 19:30
FK Toten
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Fri 27 Aug
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 6
Hele hovedbane gras i utgangspunktet   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:30 - 19:30
Kapp/Lena G12 v Harestua2
Kunstgress Bane 6  
9"r på kunstgressbanen   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena/Kapp G11-1 v Vardal Rød
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Gjøvik Lyn Rød
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Sun 22 Aug
kl 13:00 - 14:30
G13 Kapp/Lena v Lunner/Harestua/Grua
Kunstgress Bane 6  
Hele banen   Les mer  
Sat 21 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Fri 20 Aug
kl 09:00 - 14:00
Lena Uskole- hele stadion
POC er Anette Fassbender   Les mer  
Thu 19 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Thu 19 Aug
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp J14
Hovedbane Bane 5  
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 18:00 - 19:30
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 19 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14 v Nordre Land/Torpa, 9"r
Kunstgress Bane 6  
Hele banen   Les mer  
Wed 18 Aug
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 09:00 - 14:00
Lena Uskole- hele stadion
Anette Fassbender er POC   Les mer  
Tue 17 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena G8-2 v Raufoss
Sindreløkka Bane 2  
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 19:00
G8 v Nordre Land Rød
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena/Kapp G11-2 v Brandbu
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:20 - 19:10
G/J7-1 v Vind Blå
Hovedbane Bane 5   Sportshytta
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:00 - 19:00
G9 v Raufoss
Sindreløkka Bane 2  
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 17:30 - 18:15
G/J7-2 v Vind Hvit
Hovedbane Bane 5  
3v3 bane   Les mer  
Sat 14 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 18:30 - 20:00
Foreldremøte G13
Kjetil Østby   Les mer  
Thu 12 Aug
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 18:00 - 19:30
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  

Våre sponsorer

Våre sponsorer

Sponsorer

Kontakt Oss

Levert av IdrettenOnline