Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Ons 8 Des
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Tor 9 Des
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 9. Dec 2021
Man 13 Des
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 13. Dec 2021
Tir 14 Des
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 14. Dec 2021
Ons 15 Des
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 15 Des
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Tor 16 Des
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 16. Dec 2021
Man 20 Des
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 20. Dec 2021
Tir 21 Des
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 21. Dec 2021
Ons 22 Des
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 22 Des
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Tor 23 Des
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 23. Dec 2021
Man 27 Des
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 27. Dec 2021
Tir 28 Des
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 28. Dec 2021
Ons 29 Des
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 29 Des
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Tor 30 Des
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 30. Dec 2021
Man 3 Jan 2022
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 3. Jan 2022
Tir 4 Jan 2022
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 4. Jan 2022
Ons 5 Jan 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 5 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Tor 6 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 6. Jan 2022
Man 10 Jan 2022
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 10. Jan 2022
Tir 11 Jan 2022
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 11. Jan 2022
Ons 12 Jan 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 12 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Tor 13 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 13. Jan 2022
Man 17 Jan 2022
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 17. Jan 2022
Tir 18 Jan 2022
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 18. Jan 2022
Ons 19 Jan 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 19 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Tor 20 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 20. Jan 2022
Lør 22 Jan 2022
kl 00:05 - 23:35
Utleid
Sportshytta   Heidi Dahl
Tir 25 Jan 2022
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 25. Jan 2022
Ons 26 Jan 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 26 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Tor 27 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 27. Jan 2022
Ons 2 Feb 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 9 Feb 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 16 Feb 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 23 Feb 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 2 Mar 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 9 Mar 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 16 Mar 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 23 Mar 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Lør 11 Jun 2022
kl 20:00 - 22:00
Konfirmasjon
Sportshytta   Bodil og Tommy Lundsten - 40242473
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 8 Des
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 8 Des
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 7 Des
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 6 Des
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 2 Des
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 2 Des
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Ons 1 Des
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 1 Des
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 30 Nov
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 29 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 25 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 25 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Ons 24 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 24 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 23 Nov
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 22 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 18 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 18 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Ons 17 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 17 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 16 Nov
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 15 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 11 Nov
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 11 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 11 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Ons 10 Nov
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 10 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 10 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 9 Nov
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 8 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 4 Nov
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 4 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 4 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Ons 3 Nov
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 3 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 3 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 2 Nov
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 1 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 28 Okt
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 28 Okt
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 28 Okt
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 28 Okt
kl 16:00 - 17:30
G14 Lena/ Kapp
1/2 bane   Les mer  
Ons 27 Okt
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 27 Okt
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 27 Okt
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 26 Okt
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 25 Okt
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Lør 23 Okt
kl 12:00 - 13:30
Lena/Kapp G14-1 v Søndre Land
Kunstgress Bane 6  
11"r kamp   Les mer  
Fre 22 Okt
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Tor 21 Okt
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 21 Okt
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 21 Okt
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 21 Okt
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Ons 20 Okt
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 20 Okt
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 20 Okt
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 19 Okt
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 18 Okt
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 18 Okt
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 15 Okt
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Tor 14 Okt
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 14 Okt
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 14 Okt
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 14 Okt
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Ons 13 Okt
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 13 Okt
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 13 Okt
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 12 Okt
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 11 Okt
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 11 Okt
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 8 Okt
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Tor 7 Okt
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 7 Okt
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 7 Okt
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 7 Okt
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Ons 6 Okt
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 6 Okt
kl 18:00 - 19:30
Foreldremøte G11
Astrid V. Kobberstad , 90206476   Les mer  
Ons 6 Okt
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 6 Okt
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 5 Okt
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tir 5 Okt
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11-2 v Gran
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 4 Okt
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 4 Okt
kl 17:30 - 18:30
G8 v Gj-Lyn
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 4 Okt
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Lør 2 Okt
kl 15:00 - 16:30
Kapp/Lena G12-2 v Torpa
Kunstgress Bane 6  
7"r   Les mer  
Lør 2 Okt
kl 12:00 - 13:30
Lena/Kapp G14 v Ottestad
Kunstgress Bane 6  
11"r kamp   Les mer  
Fre 1 Okt
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 1 Okt
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 30 Sep
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 30 Sep
kl 18:00 - 19:00
G11 trening
Astrid V. Kobberstad   Les mer  
Tor 30 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 30 Sep
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G 13, foresatt Viljar Haugen, Harald Johnsen, 90206504
Kiosk  
  Les mer  
Tor 30 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 30 Sep
kl 15:30 - 17:00
G14 trening - hele banen
Stian   Les mer  
Tor 30 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Ons 29 Sep
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 29 Sep
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt J12, Heidi Dahl, 41250586
Kiosk  
  Les mer  
Ons 29 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 29 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 28 Sep
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tir 28 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Søndre Land
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tir 28 Sep
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G13, foresatt Jonas T Dahl, 414 34 364
Kiosk  
  Les mer  
Man 27 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 27 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Søn 26 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp J14-1 v Ottestad
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Søn 26 Sep
kl 15:30 - 17:30
Activity without name
Kiosk  
Foresatt Andreas, G11   Les mer  
Lør 25 Sep
kl 12:00 - 13:30
Lena/Kapp/Toten G14-1 v Fart
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Lør 25 Sep
kl 12:00 - 14:00
Kiosk G14, Stian
Kiosk  
  Les mer  
Fre 24 Sep
kl 16:30 - 18:30
Activity without name
Kiosk  
Foresatt Petter, G12, og foresatt Hamodi, G11   Les mer  
Fre 24 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 24 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 23 Sep
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp/Toten G14-2 v Gran
Kunstgress Bane 6  
11"r på kunstgressbanen   Les mer  
Tor 23 Sep
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena J12-2 v Vind
Hovedbane Bane 4  
Nierkamp   Les mer  
Tor 23 Sep
kl 18:00 - 20:00
Activity without name
Kiosk  
Foresatt Johannes og Armin, G11   Les mer  
Tor 23 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Tor 23 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 23 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Ons 22 Sep
kl 18:00 - 20:00
Activity without name
Kiosk  
Foresatte Emil E.S, G12   Les mer  
Ons 22 Sep
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp J14
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Ons 22 Sep
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 22 Sep
kl 18:00 - 18:30
Lena/Kapp G11-2 v Harestua
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Ons 22 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 22 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 21 Sep
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Tir 21 Sep
kl 18:00 - 20:00
Foresatt Jonathan og Jacub, G11
Kiosk  
  Les mer  
Tir 21 Sep
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena G13 v Raufoss
Nier på kunstgressbanen   Les mer  
Man 20 Sep
kl 18:20 - 19:00
Lena G/J6 v Bøverbru/Ihle
Hovedbane Bane 5  
3V3 bane   Les mer  
Man 20 Sep
kl 18:00 - 20:00
Activity without name
Kiosk  
Foresatt Even og Emil Ø, G12   Les mer  
Man 20 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G8 V Kolbu/KK
Sindreløkka Bane 2  
  Les mer  
Man 20 Sep
kl 18:00 - 18:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 20 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G9 v Moelven
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 20 Sep
kl 18:00 - 19:30
G10
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Man 20 Sep
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 20 Sep
kl 17:30 - 18:15
Lena G/J6 v Kolbu/KK
Hovedbane Bane 5  
3V3 BANE   Les mer  
Man 20 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Lør 18 Sep
kl 14:00 - 15:30
Kapp/Lena J12-2 v Kongsvinger
Kunstgress Bane 6  
Kunstgras 9"r.   Les mer  
Fre 17 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 17 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 16 Sep
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 6
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 16 Sep
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp J14 v Stange
Kunstgress Bane 7  
11"r hele kunstgrasbanen   Les mer  
Tor 16 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Tor 16 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 16 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Ons 15 Sep
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp/Toten G14 v Follebu/Gausdal
11"r hele kunstgrasbanen   Les mer  
Ons 15 Sep
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 15 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Tir 14 Sep
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tir 14 Sep
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Tir 14 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Vardal
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tir 14 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G8 Kapp
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 18:00 - 18:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 10 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 10 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 9 Sep
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp G14
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Tor 9 Sep
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp J14
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 9 Sep
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Sindreløkka Bane 2   Hovedbane Bane 4
  Les mer  
Tor 9 Sep
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena G12 v Raufoss G11
Hovedbane Bane 4   Sportshytta
Nier kamp   Les mer  
Tor 9 Sep
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp G11 v Grua
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tor 9 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 9 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 9 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Ons 8 Sep
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 8 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 8 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 7 Sep
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Tir 7 Sep
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tir 7 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Reinsvoll
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 6 Sep
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 6 Sep
kl 18:15 - 19:15
Lena G/J7-2 v Vardal
Hovedbane Bane 5  
  Les mer  
Man 6 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G9 v Vardal
Sindreløkka Bane 2  
  Les mer  
Man 6 Sep
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 6 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 6 Sep
kl 17:30 - 18:10
Lena G/J7 v Lensbygda
Hovedbane Bane 5  
3v3 bane   Les mer  
Man 6 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 3 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 3 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 2 Sep
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 2 Sep
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Tor 2 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 2 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 2 Sep
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tor 2 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Ons 1 Sep
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 1 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 1 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 31 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tir 31 Aug
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tir 31 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening G14 - hele banen
Trening med Håkon Svellet og Sander IH.   Les mer  
Man 30 Aug
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 30 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 30 Aug
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Lør 28 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Lør 28 Aug
kl 09:00 - 15:00
3V3 SERIESPILL - HELE BANEN
  Les mer  
Fre 27 Aug
kl 16:30 - 19:30
FK Toten
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Fre 27 Aug
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 26 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 6
Hele hovedbane gras i utgangspunktet   Les mer  
Tor 26 Aug
kl 18:30 - 19:30
Kapp/Lena G12 v Harestua2
Kunstgress Bane 6  
9"r på kunstgressbanen   Les mer  

Våre sponsorer

Våre sponsorer

Sponsorer

Kontakt Oss

Levert av IdrettenOnline