Lena If har egen sportshytte på Lena Stadion. Den består av to etasjer med garderober og materialrom, og i hovedetasjen har vi festsalen med eget kjøkken og salen med romslig plass. Denne leier vi ut til både medlemmer og ikke-medlemmer, og blir ofte leid til barnebursdager, konfirmasjon og andre lag.

Festsalen ble pusset opp og malt på dugnad sommeren 2015, møbler og servise ble samtidig oppgradert. Det er nå sitteplasser og servise til 60 stykker.


Priser:

Barnebursdag:
Medlem: 300,-
Ikke-medlem: 400,-

Leie av lokale til andre tilstelninger pr.døgn:
Medlem: 1000,-
Ikke-medlem: 1500,-

Depositum kr 1500,- ved festleie.

Obligatorisk vask på all utleie. Klubben kan ta på seg utvask for kr 1500,-. (leie opphøres ikke før vask er godkjent).


Ansvarlig for utleie av sportshytta er Hans Ivar Festad 
Han når du på tlf.: 95185754 eller e-post: hifestad@hotmail.com



Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør 11 Jun
kl 20:00 - 22:00
Konfirmasjon
Sportshytta   Bodil og Tommy Lundsten - 40242473
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør 22 Jan
kl 00:05 - 23:35
Utleid
Sportshytta  
Heidi Dahl   Les mer  
Ons 6 Okt 2021
kl 18:00 - 19:30
Foreldremøte G11
Astrid V. Kobberstad , 90206476   Les mer  
Tor 9 Sep 2021
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena G12 v Raufoss G11
Hovedbane Bane 4   Sportshytta
Nier kamp   Les mer  
Man 16 Aug 2021
kl 18:20 - 19:10
G/J7-1 v Vind Blå
Hovedbane Bane 5   Sportshytta
  Les mer  
Tor 12 Aug 2021
kl 18:30 - 20:00
Foreldremøte G13
Kjetil Østby   Les mer  
Ons 11 Aug 2021
kl 17:00 - 18:00
Oppstart allidrett 2016 kullet
kontakt Stian Rein Andresen   Les mer  
Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Ons 2 Feb
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 9 Feb
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 16 Feb
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 23 Feb
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 2 Mar
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 9 Mar
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 16 Mar
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Ons 23 Mar
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Lør 11 Jun
kl 20:00 - 22:00
Konfirmasjon
Sportshytta   Bodil og Tommy Lundsten - 40242473
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 27 Jan
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Ons 26 Jan
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 26 Jan
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 25 Jan
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Lør 22 Jan
kl 00:05 - 23:35
Utleid
Sportshytta  
Heidi Dahl   Les mer  
Tor 20 Jan
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Ons 19 Jan
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 19 Jan
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 18 Jan
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 17 Jan
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 13 Jan
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Ons 12 Jan
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 12 Jan
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 11 Jan
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 10 Jan
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 6 Jan
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Ons 5 Jan
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 5 Jan
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 4 Jan
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 3 Jan
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 30 Des 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Ons 29 Des 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 29 Des 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 28 Des 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 27 Des 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 23 Des 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Ons 22 Des 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 22 Des 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 21 Des 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 20 Des 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 16 Des 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Ons 15 Des 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 15 Des 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 14 Des 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 13 Des 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 9 Des 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Ons 8 Des 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 8 Des 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 7 Des 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 6 Des 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 2 Des 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 2 Des 2021
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Ons 1 Des 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 1 Des 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 30 Nov 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 29 Nov 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 25 Nov 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 25 Nov 2021
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Ons 24 Nov 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 24 Nov 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 23 Nov 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 22 Nov 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 18 Nov 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 18 Nov 2021
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Ons 17 Nov 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 17 Nov 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 16 Nov 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 15 Nov 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 11 Nov 2021
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 11 Nov 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 11 Nov 2021
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Ons 10 Nov 2021
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 10 Nov 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 10 Nov 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 9 Nov 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 8 Nov 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 4 Nov 2021
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 4 Nov 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 4 Nov 2021
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Ons 3 Nov 2021
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 3 Nov 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 3 Nov 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 2 Nov 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 1 Nov 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 28 Okt 2021
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 28 Okt 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 28 Okt 2021
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 28 Okt 2021
kl 16:00 - 17:30
G14 Lena/ Kapp
1/2 bane   Les mer  
Ons 27 Okt 2021
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 27 Okt 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 27 Okt 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 26 Okt 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 25 Okt 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Lør 23 Okt 2021
kl 12:00 - 13:30
Lena/Kapp G14-1 v Søndre Land
Kunstgress Bane 6  
11"r kamp   Les mer  
Fre 22 Okt 2021
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Tor 21 Okt 2021
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 21 Okt 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 21 Okt 2021
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 21 Okt 2021
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Ons 20 Okt 2021
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 20 Okt 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 20 Okt 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 19 Okt 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 18 Okt 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 18 Okt 2021
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 15 Okt 2021
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Tor 14 Okt 2021
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 14 Okt 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 14 Okt 2021
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 14 Okt 2021
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Ons 13 Okt 2021
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 13 Okt 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 13 Okt 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 12 Okt 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 11 Okt 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 11 Okt 2021
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 8 Okt 2021
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Tor 7 Okt 2021
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 7 Okt 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 7 Okt 2021
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 7 Okt 2021
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Ons 6 Okt 2021
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 6 Okt 2021
kl 18:00 - 19:30
Foreldremøte G11
Astrid V. Kobberstad , 90206476   Les mer  
Ons 6 Okt 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 6 Okt 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 5 Okt 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tir 5 Okt 2021
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11-2 v Gran
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 4 Okt 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 4 Okt 2021
kl 17:30 - 18:30
G8 v Gj-Lyn
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 4 Okt 2021
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Lør 2 Okt 2021
kl 15:00 - 16:30
Kapp/Lena G12-2 v Torpa
Kunstgress Bane 6  
7"r   Les mer  
Lør 2 Okt 2021
kl 12:00 - 13:30
Lena/Kapp G14 v Ottestad
Kunstgress Bane 6  
11"r kamp   Les mer  
Fre 1 Okt 2021
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 1 Okt 2021
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 30 Sep 2021
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 30 Sep 2021
kl 18:00 - 19:00
G11 trening
Astrid V. Kobberstad   Les mer  
Tor 30 Sep 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 30 Sep 2021
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G 13, foresatt Viljar Haugen, Harald Johnsen, 90206504
Kiosk  
  Les mer  
Tor 30 Sep 2021
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 30 Sep 2021
kl 15:30 - 17:00
G14 trening - hele banen
Stian   Les mer  
Tor 30 Sep 2021
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Ons 29 Sep 2021
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 29 Sep 2021
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt J12, Heidi Dahl, 41250586
Kiosk  
  Les mer  
Ons 29 Sep 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 29 Sep 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 28 Sep 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tir 28 Sep 2021
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Søndre Land
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tir 28 Sep 2021
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G13, foresatt Jonas T Dahl, 414 34 364
Kiosk  
  Les mer  
Man 27 Sep 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 27 Sep 2021
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Søn 26 Sep 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp J14-1 v Ottestad
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Søn 26 Sep 2021
kl 15:30 - 17:30
Activity without name
Kiosk  
Foresatt Andreas, G11   Les mer  
Lør 25 Sep 2021
kl 12:00 - 13:30
Lena/Kapp/Toten G14-1 v Fart
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Lør 25 Sep 2021
kl 12:00 - 14:00
Kiosk G14, Stian
Kiosk  
  Les mer  
Fre 24 Sep 2021
kl 16:30 - 18:30
Activity without name
Kiosk  
Foresatt Petter, G12, og foresatt Hamodi, G11   Les mer  
Fre 24 Sep 2021
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 24 Sep 2021
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 23 Sep 2021
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp/Toten G14-2 v Gran
Kunstgress Bane 6  
11"r på kunstgressbanen   Les mer  
Tor 23 Sep 2021
kl 18:00 - 20:00
Activity without name
Kiosk  
Foresatt Johannes og Armin, G11   Les mer  
Tor 23 Sep 2021
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena J12-2 v Vind
Hovedbane Bane 4  
Nierkamp   Les mer  
Tor 23 Sep 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Tor 23 Sep 2021
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 23 Sep 2021
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Ons 22 Sep 2021
kl 18:00 - 20:00
Activity without name
Kiosk  
Foresatte Emil E.S, G12   Les mer  
Ons 22 Sep 2021
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp J14
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Ons 22 Sep 2021
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 22 Sep 2021
kl 18:00 - 18:30
Lena/Kapp G11-2 v Harestua
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Ons 22 Sep 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Ons 22 Sep 2021
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tir 21 Sep 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Tir 21 Sep 2021
kl 18:00 - 20:00
Foresatt Jonathan og Jacub, G11
Kiosk  
  Les mer  
Tir 21 Sep 2021
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena G13 v Raufoss
Nier på kunstgressbanen   Les mer  
Man 20 Sep 2021
kl 18:20 - 19:00
Lena G/J6 v Bøverbru/Ihle
Hovedbane Bane 5  
3V3 bane   Les mer  
Man 20 Sep 2021
kl 18:00 - 20:00
Activity without name
Kiosk  
Foresatt Even og Emil Ø, G12   Les mer  
Man 20 Sep 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G9 v Moelven
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 20 Sep 2021
kl 18:00 - 18:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 20 Sep 2021
kl 18:00 - 19:00
Lena G8 V Kolbu/KK
Sindreløkka Bane 2  
  Les mer  
Man 20 Sep 2021
kl 18:00 - 19:30
G10
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Man 20 Sep 2021
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 20 Sep 2021
kl 17:30 - 18:15
Lena G/J6 v Kolbu/KK
Hovedbane Bane 5  
3V3 BANE   Les mer  
Man 20 Sep 2021
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Lør 18 Sep 2021
kl 14:00 - 15:30
Kapp/Lena J12-2 v Kongsvinger
Kunstgress Bane 6  
Kunstgras 9"r.   Les mer  
Fre 17 Sep 2021
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 17 Sep 2021
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 16 Sep 2021
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 6
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 16 Sep 2021
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp J14 v Stange
Kunstgress Bane 7  
11"r hele kunstgrasbanen   Les mer  
Tor 16 Sep 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Tor 16 Sep 2021
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 16 Sep 2021
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Ons 15 Sep 2021
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp/Toten G14 v Follebu/Gausdal
11"r hele kunstgrasbanen   Les mer  
Ons 15 Sep 2021
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Ons 15 Sep 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Tir 14 Sep 2021
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tir 14 Sep 2021
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Tir 14 Sep 2021
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Vardal
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tir 14 Sep 2021
kl 18:00 - 19:00
Lena G8 Kapp
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 13 Sep 2021
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Man 13 Sep 2021
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Man 13 Sep 2021
kl 18:00 - 18:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 13 Sep 2021
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 10 Sep 2021
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 10 Sep 2021
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 9 Sep 2021
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp G14
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Tor 9 Sep 2021
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp J14
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tor 9 Sep 2021
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Sindreløkka Bane 2   Hovedbane Bane 4
  Les mer  
Tor 9 Sep 2021
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena G12 v Raufoss G11
Hovedbane Bane 4   Sportshytta
Nier kamp   Les mer  
Tor 9 Sep 2021
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp G11 v Grua
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tor 9 Sep 2021
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 9 Sep 2021
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Tor 9 Sep 2021
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Levert av IdrettenOnline