Lena If har egen sportshytte på Lena Stadion. Den består av to etasjer med garderober og materialrom, og i hovedetasjen har vi festsalen med eget kjøkken og salen med romslig plass. Denne leier vi ut til både medlemmer og ikke-medlemmer, og blir ofte leid til barnebursdager, konfirmasjon og andre lag.

Festsalen ble pusset opp og malt på dugnad sommeren 2015, møbler og servise ble samtidig oppgradert. Det er nå sitteplasser og servise til 60 stykker.


Priser:

Barnebursdag:
Medlem: 300,-
Ikke-medlem: 400,-

Leie av lokale til andre tilstelninger pr.døgn:
Medlem: 1000,-
Ikke-medlem: 1500,-

Depositum kr 1500,- ved festleie.

Obligatorisk vask på all utleie. Klubben kan ta på seg utvask for kr 1500,-. (leie opphøres ikke før vask er godkjent).


Ansvarlig for utleie av sportshytta er Hans Ivar Festad 
Han når du på tlf.: 95185754 eller e-post: hifestad@hotmail.com



Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 9 Sep
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena G12 v Raufoss G11
Hovedbane Bane 4   Sportshytta
Nier kamp   Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:20 - 19:10
G/J7-1 v Vind Blå
Hovedbane Bane 5   Sportshytta
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 18:30 - 20:00
Foreldremøte G13
Kjetil Østby   Les mer  
Wed 11 Aug
kl 17:00 - 18:00
Oppstart allidrett 2016 kullet
kontakt Stian Rein Andresen   Les mer  
Fri 11 Jun
kl 09:00 - 14:00
Hoffsvangen
Sportshytta  
Aktivitetsdag   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:00 - 22:30
Bridgeklubben
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:00 - 22:30
Bridgeklubben
  Les mer  
Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sun 26 Sep
kl 15:30 - 17:30
Activity without name
Kiosk   Foresatt Andreas, G11
Sun 26 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp J14-1 v Ottestad
Kunstgress Bane 6  
Mon 27 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien
Mon 27 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 27. Sep 2021
Tue 28 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Søndre Land
Kunstgress Bane 6  
Tue 28 Sep
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 28. Sep 2021
Wed 29 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 29 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Wed 29 Sep
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
Thu 30 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien
Thu 30 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 30. Sep 2021
Thu 30 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Thu 30 Sep
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6   Hele kunstgressbanen i utgangspunktet
Fri 1 Oct
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad
Fri 1 Oct
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien
Sat 2 Oct
kl 12:00 - 13:30
Lena/Kapp G14 v Ottestad
Kunstgress Bane 6   11"r kamp
Mon 4 Oct
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien
Mon 4 Oct
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 4. Oct 2021
Tue 5 Oct
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 5. Oct 2021
Wed 6 Oct
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 6 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Wed 6 Oct
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
Thu 7 Oct
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien
Thu 7 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 7. Oct 2021
Thu 7 Oct
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Thu 7 Oct
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6   Hele kunstgressbanen i utgangspunktet
Fri 8 Oct
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien
Mon 11 Oct
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien
Mon 11 Oct
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 11. Oct 2021
Tue 12 Oct
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 12. Oct 2021
Wed 13 Oct
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 13 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Wed 13 Oct
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
Thu 14 Oct
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien
Thu 14 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 14. Oct 2021
Thu 14 Oct
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Thu 14 Oct
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6   Hele kunstgressbanen i utgangspunktet
Fri 15 Oct
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien
Mon 18 Oct
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien
Mon 18 Oct
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 18. Oct 2021
Tue 19 Oct
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 19. Oct 2021
Wed 20 Oct
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 20 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Wed 20 Oct
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
Thu 21 Oct
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien
Thu 21 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 21. Oct 2021
Thu 21 Oct
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Thu 21 Oct
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6   Hele kunstgressbanen i utgangspunktet
Fri 22 Oct
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien
Sat 23 Oct
kl 12:00 - 13:30
Lena/Kapp G14-1 v Søndre Land
Kunstgress Bane 6   11"r kamp
Mon 25 Oct
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 25. Oct 2021
Tue 26 Oct
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 26. Oct 2021
Wed 27 Oct
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 27 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Wed 27 Oct
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
Thu 28 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 28. Oct 2021
Thu 28 Oct
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6   Hele kunstgressbanen i utgangspunktet
Mon 1 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 1. Nov 2021
Tue 2 Nov
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 2. Nov 2021
Wed 3 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 3 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Wed 3 Nov
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
Thu 4 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 4. Nov 2021
Thu 4 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Thu 4 Nov
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6   Hele kunstgressbanen i utgangspunktet
Mon 8 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 8. Nov 2021
Tue 9 Nov
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 9. Nov 2021
Wed 10 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 10 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Wed 10 Nov
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
Thu 11 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 11. Nov 2021
Thu 11 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Thu 11 Nov
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6   Hele kunstgressbanen i utgangspunktet
Mon 15 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 15. Nov 2021
Tue 16 Nov
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 16. Nov 2021
Wed 17 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 17 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 18 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 18. Nov 2021
Thu 18 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Mon 22 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 22. Nov 2021
Tue 23 Nov
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 23. Nov 2021
Wed 24 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 24 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 25 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 25. Nov 2021
Thu 25 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Mon 29 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 29. Nov 2021
Tue 30 Nov
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 30. Nov 2021
Wed 1 Dec
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 1 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 2 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 2. Dec 2021
Thu 2 Dec
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
Mon 6 Dec
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 6. Dec 2021
Tue 7 Dec
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 7. Dec 2021
Wed 8 Dec
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 8 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 9 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 9. Dec 2021
Mon 13 Dec
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 13. Dec 2021
Tue 14 Dec
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 14. Dec 2021
Wed 15 Dec
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 15 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 16 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 16. Dec 2021
Mon 20 Dec
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 20. Dec 2021
Tue 21 Dec
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 21. Dec 2021
Wed 22 Dec
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 22 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 23 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 23. Dec 2021
Mon 27 Dec
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 27. Dec 2021
Tue 28 Dec
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 28. Dec 2021
Wed 29 Dec
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 29 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 30 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 30. Dec 2021
Mon 3 Jan 2022
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 3. Jan 2022
Tue 4 Jan 2022
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 4. Jan 2022
Wed 5 Jan 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 5 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 6 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 6. Jan 2022
Mon 10 Jan 2022
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 10. Jan 2022
Tue 11 Jan 2022
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 11. Jan 2022
Wed 12 Jan 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 12 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 13 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 13. Jan 2022
Mon 17 Jan 2022
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 17. Jan 2022
Tue 18 Jan 2022
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 18. Jan 2022
Wed 19 Jan 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 19 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 20 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 20. Jan 2022
Tue 25 Jan 2022
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Påmeldingsfrist: 25. Jan 2022
Wed 26 Jan 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 26 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 27 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 27. Jan 2022
Wed 2 Feb 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 9 Feb 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 16 Feb 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 23 Feb 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 2 Mar 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 9 Mar 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 16 Mar 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 23 Mar 2022
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 25 Sep
kl 12:00 - 13:30
Lena/Kapp/Toten G14-1 v Fart
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Sat 25 Sep
kl 12:00 - 14:00
Kiosk G14, Stian
Kiosk  
  Les mer  
Fri 24 Sep
kl 16:30 - 18:30
Activity without name
Kiosk  
Foresatt Petter, G12, og foresatt Hamodi, G11   Les mer  
Fri 24 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fri 24 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp/Toten G14-2 v Gran
Kunstgress Bane 6  
11"r på kunstgressbanen   Les mer  
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena J12-2 v Vind
Hovedbane Bane 4  
Nierkamp   Les mer  
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 20:00
Activity without name
Kiosk  
Foresatt Johannes og Armin, G11   Les mer  
Thu 23 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 20:00
Activity without name
Kiosk  
Foresatte Emil E.S, G12   Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp J14
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 18:30
Lena/Kapp G11-2 v Harestua
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 20:00
Foresatt Jonathan og Jacub, G11
Kiosk  
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena G13 v Raufoss
Nier på kunstgressbanen   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:20 - 19:00
Lena G/J6 v Bøverbru/Ihle
Hovedbane Bane 5  
3V3 bane   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 20:00
Activity without name
Kiosk  
Foresatt Even og Emil Ø, G12   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G8 V Kolbu/KK
Sindreløkka Bane 2  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 18:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G9 v Moelven
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 19:30
G10
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 17:30 - 18:15
Lena G/J6 v Kolbu/KK
Hovedbane Bane 5  
3V3 BANE   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Sat 18 Sep
kl 14:00 - 15:30
Kapp/Lena J12-2 v Kongsvinger
Kunstgress Bane 6  
Kunstgras 9"r.   Les mer  
Fri 17 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fri 17 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Thu 16 Sep
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 6
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Thu 16 Sep
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp J14 v Stange
Kunstgress Bane 7  
11"r hele kunstgrasbanen   Les mer  
Thu 16 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp/Toten G14 v Follebu/Gausdal
11"r hele kunstgrasbanen   Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Vardal
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G8 Kapp
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:00 - 18:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fri 10 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fri 10 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp G14
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp J14
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Sindreløkka Bane 2   Hovedbane Bane 4
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena G12 v Raufoss G11
Hovedbane Bane 4   Sportshytta
Nier kamp   Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp G11 v Grua
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Reinsvoll
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:15 - 19:15
Lena G/J7-2 v Vardal
Hovedbane Bane 5  
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G9 v Vardal
Sindreløkka Bane 2  
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 17:30 - 18:10
Lena G/J7 v Lensbygda
Hovedbane Bane 5  
3v3 bane   Les mer  
Mon 6 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fri 3 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fri 3 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Thu 2 Sep
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Thu 2 Sep
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening G14 - hele banen
Trening med Håkon Svellet og Sander IH.   Les mer  
Mon 30 Aug
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Sat 28 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Sat 28 Aug
kl 09:00 - 15:00
3V3 SERIESPILL - HELE BANEN
  Les mer  
Fri 27 Aug
kl 16:30 - 19:30
FK Toten
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Fri 27 Aug
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 6
Hele hovedbane gras i utgangspunktet   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:30 - 19:30
Kapp/Lena G12 v Harestua2
Kunstgress Bane 6  
9"r på kunstgressbanen   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena/Kapp G11-1 v Vardal Rød
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Gjøvik Lyn Rød
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Sun 22 Aug
kl 13:00 - 14:30
G13 Kapp/Lena v Lunner/Harestua/Grua
Kunstgress Bane 6  
Hele banen   Les mer  
Sat 21 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Fri 20 Aug
kl 09:00 - 14:00
Lena Uskole- hele stadion
POC er Anette Fassbender   Les mer  
Thu 19 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Thu 19 Aug
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp J14
Hovedbane Bane 5  
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 18:00 - 19:30
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 19 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14 v Nordre Land/Torpa, 9"r
Kunstgress Bane 6  
Hele banen   Les mer  
Wed 18 Aug
kl 18:00 - 19:30
G8
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 09:00 - 14:00
Lena Uskole- hele stadion
Anette Fassbender er POC   Les mer  
Tue 17 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena G8-2 v Raufoss
Sindreløkka Bane 2  
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 19:00
G8 v Nordre Land Rød
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena/Kapp G11-2 v Brandbu
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:20 - 19:10
G/J7-1 v Vind Blå
Hovedbane Bane 5   Sportshytta
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:00 - 19:00
G9 v Raufoss
Sindreløkka Bane 2  
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 17:30 - 18:15
G/J7-2 v Vind Hvit
Hovedbane Bane 5  
3v3 bane   Les mer  
Sat 14 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 18:30 - 20:00
Foreldremøte G13
Kjetil Østby   Les mer  
Thu 12 Aug
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 18:00 - 19:30
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 12 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 11 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 11 Aug
kl 17:00 - 18:00
Oppstart allidrett 2016 kullet
kontakt Stian Rein Andresen   Les mer  
Wed 11 Aug
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 9 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Mon 9 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Sat 7 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Thu 5 Aug
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 5 Aug
kl 18:00 - 19:30
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 5 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 5 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 5 Aug
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 4 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 4 Aug
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 3 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 3 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 3 Aug
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 3 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 2 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 2 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Mon 2 Aug
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Sat 31 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Thu 29 Jul
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 29 Jul
kl 18:00 - 19:30
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 29 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 29 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 29 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 28 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 28 Jul
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 27 Jul
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 27 Jul
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 27 Jul
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 27 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 26 Jul
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 26 Jul
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 26 Jul
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Sat 24 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Thu 22 Jul
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 22 Jul
kl 18:00 - 19:30
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 22 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 22 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G9
  Les mer  
Thu 22 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 21 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 21 Jul
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 18:15 - 19:45
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 19 Jul
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Mon 19 Jul
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 19 Jul
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Sat 17 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline