Styret 2016:

Rolle:Navn:Telefon:epost:
LederErland Aamodt95977419leder@lenaif.no - Erlandaamodt@hotmail.com
NestlederStian Evenrud Kobberstad91173946sevenrud@hotmail.com
AnleggslederSvend Åge Holte
48896960
svendage@svendage.no
Sportslig leder fotballTrond Åge Viken
95088221
tr-aag@online.no
Sportslig leder håndballJanne Stensrud45673306handball@lenaif.no
ØkonomilederNina Svellet 97776522
n-svell@online.no
KassererEva Cecilie Gihle 97154385evac@gile.no
SekretærSilje Taralrud Flesvik97045155s.t.flesvik@gmail.com
StyremedlemVegar Harstad90839990vegarharstad@hotmail.com
VaramedlemMona Bøe99273475
monaboe@live.no

Styret 2015:

Rolle:Navn:Telefon:epost:
LederErland Aamodt95977419leder@lenaif.no - Erlandaamodt@hotmail.com
NestlederSvend Åge Holte48896960svendage@svendage.no
AnleggslederTrond Åge Viken95088221anlegg@lenaif.no
Sportslig leder fotballPetter Haugen92802058pethauge@bbnett.no
Sportslig leder håndballJanne Stensrud45673306handball@lenaif.no
ØkonomilederMona Bøe99273475monaboe@live.no
KassererEva Cecilie Gihle evac@gile.no
SekretærSilje Taralrud Flesvik97045155s.t.flesvik@gmail.com
StyremedlemVegar Harstad90839990vegarharstad@hotmail.com
VaramedlemNina Svellet97776522n-svell@online.no
HOVEDSTYRET 2014


Leder Bjørn Tore Veland; Bjorn@lenaif.no

Nestleder Erland Aamodt; Erland.aamodt@hotmail.com

Kasserer Guro Bakke Skjolddal; kasserer@lenaif.no

Sekretær Silje Taralrud Flesvik; s.t.flesvik@gmail.com

Økonomileder Mona Bøe; okonomi@lenaif.no monaboe@live.no

Leder fotballutvalg Petter Haugen: pethauge@bbnett.no

Leder håndballutvalg Janne Stensrud; handball@lenaif.no

Leder anleggsutvalg Trond Åge Viken; tr-aag@online.no

Styremedlem Svend Åge Holte; svendage@svendage.no

Varamedlem Nina Svellet: n-svell@online.no

Powered by: Bloc