Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor 9 Des
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 9. Dec 2021
Tor 16 Des
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 16. Dec 2021
Tor 23 Des
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 23. Dec 2021
Tor 30 Des
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 30. Dec 2021
Tor 6 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 6. Jan 2022
Tor 13 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 13. Jan 2022
Tor 20 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 20. Jan 2022
Tor 27 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 27. Jan 2022
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 2 Des
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 25 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 18 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 11 Nov
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 11 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 4 Nov
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 4 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 28 Okt
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 28 Okt
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 28 Okt
kl 16:00 - 17:30
G14 Lena/ Kapp
1/2 bane   Les mer  
Lør 23 Okt
kl 12:00 - 13:30
Lena/Kapp G14-1 v Søndre Land
Kunstgress Bane 6  
11"r kamp   Les mer  
Fre 22 Okt
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Tor 21 Okt
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 21 Okt
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 21 Okt
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Man 18 Okt
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 15 Okt
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Tor 14 Okt
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 14 Okt
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 14 Okt
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Man 11 Okt
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 8 Okt
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Tor 7 Okt
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 7 Okt
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 7 Okt
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Tir 5 Okt
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11-2 v Gran
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 4 Okt
kl 17:30 - 18:30
G8 v Gj-Lyn
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 4 Okt
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Lør 2 Okt
kl 15:00 - 16:30
Kapp/Lena G12-2 v Torpa
Kunstgress Bane 6  
7"r   Les mer  
Lør 2 Okt
kl 12:00 - 13:30
Lena/Kapp G14 v Ottestad
Kunstgress Bane 6  
11"r kamp   Les mer  
Fre 1 Okt
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 1 Okt
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 30 Sep
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 30 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 30 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Tir 28 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Søndre Land
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 27 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Søn 26 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp J14-1 v Ottestad
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Lør 25 Sep
kl 12:00 - 13:30
Lena/Kapp/Toten G14-1 v Fart
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Fre 24 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 24 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 23 Sep
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp/Toten G14-2 v Gran
Kunstgress Bane 6  
11"r på kunstgressbanen   Les mer  
Tor 23 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Tor 23 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Ons 22 Sep
kl 18:00 - 18:30
Lena/Kapp G11-2 v Harestua
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tir 21 Sep
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena G13 v Raufoss
Nier på kunstgressbanen   Les mer  
Man 20 Sep
kl 18:00 - 18:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 20 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Lør 18 Sep
kl 14:00 - 15:30
Kapp/Lena J12-2 v Kongsvinger
Kunstgress Bane 6  
Kunstgras 9"r.   Les mer  
Fre 17 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 17 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 16 Sep
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 6
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 16 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Tor 16 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Tir 14 Sep
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 18:00 - 18:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 13 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 10 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 10 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 9 Sep
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp G14
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Tor 9 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 9 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Tir 7 Sep
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Reinsvoll
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 6 Sep
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 6 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 3 Sep
kl 13:15 - 14:45
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Fre 3 Sep
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 2 Sep
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 2 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tor 2 Sep
kl 12:30 - 14:00
Lena Folkehøyskole
Kristian Aspelien   Les mer  
Tir 31 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Man 30 Aug
kl 13:15 - 14:45
Lena folkehøyskole - kunstgress
POC - Kristian Aspelien   Les mer  
Lør 28 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Lør 28 Aug
kl 09:00 - 15:00
3V3 SERIESPILL - HELE BANEN
  Les mer  
Fre 27 Aug
kl 16:30 - 19:30
FK Toten
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Fre 27 Aug
kl 08:00 - 11:00
Lena Valle VGS - idrettslinja bredde
Per Holmstad   Les mer  
Tor 26 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 6
Hele hovedbane gras i utgangspunktet   Les mer  
Tor 26 Aug
kl 18:30 - 19:30
Kapp/Lena G12 v Harestua2
Kunstgress Bane 6  
9"r på kunstgressbanen   Les mer  
Tor 26 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Ons 25 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena/Kapp G11-1 v Vardal Rød
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tir 24 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tir 24 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Søn 22 Aug
kl 13:00 - 14:30
G13 Kapp/Lena v Lunner/Harestua/Grua
Kunstgress Bane 6  
Hele banen   Les mer  
Lør 21 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tor 19 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen i utgangspunktet   Les mer  
Tor 19 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Ons 18 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14 v Nordre Land/Torpa, 9"r
Kunstgress Bane 6  
Hele banen   Les mer  
Tir 17 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tir 17 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Man 16 Aug
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 16 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Lør 14 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tor 12 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tir 10 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tir 10 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Man 9 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Lør 7 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tor 5 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tir 3 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tir 3 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Man 2 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Lør 31 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tor 29 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tir 27 Jul
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tir 27 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Man 26 Jul
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Lør 24 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tor 22 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tir 20 Jul
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tir 20 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Man 19 Jul
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Lør 17 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tor 15 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tir 13 Jul
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tir 13 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Man 12 Jul
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Lør 10 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tor 8 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tir 6 Jul
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tir 6 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Man 5 Jul
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Lør 3 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tor 1 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tir 29 Jun
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tir 29 Jun
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Man 28 Jun
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp J14 v Biri 9"r
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 28 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Lør 26 Jun
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tor 24 Jun
kl 19:15 - 20:30
J12 Kapp/Lena v ??????
Kunstgress Bane 6  
7"r kamp   Les mer  
Tor 24 Jun
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena G12 v Reinsvoll/Bøverbru/Eina 9"r
Kunstgress Bane 7   Kunstgress Bane 6
Nier på kunstgressbanen   Les mer  
Tor 24 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Ons 23 Jun
kl 18:00 - 19:15
Lena G10 v Raufoss
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tir 22 Jun
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Man 21 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Lør 19 Jun
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Fre 18 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G13 v Raufoss
Kunstgress Bane 6  
Spilles som 9"r på kunstgresset   Les mer  
Tor 17 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Ons 16 Jun
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14 v Vind
Kunstgress Bane 6  
Hele banen, 11"r kamp   Les mer  
Ons 16 Jun
kl 08:00 - 14:00
LENA USKOLE - HELE STADION
FORUT løpAnette Fassbender   Les mer  
Tir 15 Jun
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tir 15 Jun
kl 17:30 - 18:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Man 14 Jun
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Man 14 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
KAN SETTE OPP 3V3 BANE ELLLER BRUKE BALLBINGEN…   Les mer  
Lør 12 Jun
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tor 10 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Ons 9 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Skreia
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline