Lena If har egen sportshytte på Lena Stadion. Den består av to etasjer med garderober og materialrom, og i hovedetasjen har vi festsalen med eget kjøkken og salen med romslig plass. Denne leier vi ut til både medlemmer og ikke-medlemmer, og blir ofte leid til barnebursdager, konfirmasjon og andre lag.

Festsalen ble pusset opp og malt på dugnad sommeren 2015, møbler og servise ble samtidig oppgradert. Det er nå sitteplasser og servise til 60 stykker.


Priser:

Barnebursdag:
Medlem: 300,-
Ikke-medlem: 400,-

Leie av lokale til andre tilstelninger pr.døgn:
Medlem: 1000,-
Ikke-medlem: 1500,-

Depositum kr 1500,- ved festleie.

Obligatorisk vask på all utleie. Klubben kan ta på seg utvask for kr 1500,-. (leie opphøres ikke før vask er godkjent).


Ansvarlig for utleie av sportshytta er Hans Ivar Festad 
Han når du på tlf.: 95185754 eller e-post: hifestad@hotmail.com



Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 11 Jun
kl 09:00 - 14:00
Hoffsvangen
Sportshytta  
Aktivitetsdag   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:00 - 22:30
Bridgeklubben
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:00 - 22:30
Bridgeklubben
  Les mer  
Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 24 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Mon 26 Jul
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 26. Jul 2021
Mon 26 Jul
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6   BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG
Mon 26 Jul
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Tue 27 Jul
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig
Tue 27 Jul
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 27 Jul
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Tue 27 Jul
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Wed 28 Jul
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 28 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 29 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 29 Jul
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 29 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 29 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 29. Jul 2021
Thu 29 Jul
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5   Hovedbanen gress
Thu 29 Jul
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Thu 29 Jul
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Thu 29 Jul
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Sat 31 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Mon 2 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 2. Aug 2021
Mon 2 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6   BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG
Mon 2 Aug
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Tue 3 Aug
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig
Tue 3 Aug
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 3 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Tue 3 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Wed 4 Aug
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 4 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 5 Aug
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 5 Aug
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 5 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 5 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 5. Aug 2021
Thu 5 Aug
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5   Hovedbanen gress
Thu 5 Aug
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Thu 5 Aug
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Thu 5 Aug
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Sat 7 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Mon 9 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 9. Aug 2021
Mon 9 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6   BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG
Mon 9 Aug
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Tue 10 Aug
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig
Tue 10 Aug
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 10 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Tue 10 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Wed 11 Aug
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 11 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 12 Aug
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 12 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 12 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 12. Aug 2021
Thu 12 Aug
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5   Hovedbanen gress
Thu 12 Aug
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Thu 12 Aug
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Thu 12 Aug
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Sat 14 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Mon 16 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 16. Aug 2021
Mon 16 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6   BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG
Mon 16 Aug
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Tue 17 Aug
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig
Tue 17 Aug
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Tue 17 Aug
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Wed 18 Aug
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 18 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 19 Aug
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 19 Aug
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 19 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 19 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 19. Aug 2021
Thu 19 Aug
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5   Hovedbanen gress
Thu 19 Aug
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Thu 19 Aug
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Thu 19 Aug
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Sat 21 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Mon 23 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 23. Aug 2021
Mon 23 Aug
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Tue 24 Aug
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig
Tue 24 Aug
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Wed 25 Aug
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 25 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 26 Aug
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 26 Aug
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 26 Aug
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 26 Aug
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 26. Aug 2021
Thu 26 Aug
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Thu 26 Aug
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Thu 26 Aug
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Sat 28 Aug
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Mon 30 Aug
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 30. Aug 2021
Mon 30 Aug
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Tue 31 Aug
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Wed 1 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 1 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 2 Sep
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 2 Sep
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 2 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 2 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 2. Sep 2021
Thu 2 Sep
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Thu 2 Sep
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Thu 2 Sep
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Mon 6 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 6. Sep 2021
Mon 6 Sep
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Tue 7 Sep
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 7 Sep
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Wed 8 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 8 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 9 Sep
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 9 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 9 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 9. Sep 2021
Thu 9 Sep
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Thu 9 Sep
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Thu 9 Sep
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Mon 13 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 13. Sep 2021
Mon 13 Sep
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Tue 14 Sep
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 14 Sep
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Wed 15 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 15 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 16 Sep
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 16 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 16 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 16. Sep 2021
Thu 16 Sep
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Thu 16 Sep
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7   Hele kunstgressbanen
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 20. Sep 2021
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Tue 21 Sep
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 21 Sep
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Wed 22 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 22 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 23 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 23 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 23. Sep 2021
Mon 27 Sep
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 27. Sep 2021
Tue 28 Sep
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Wed 29 Sep
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 29 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 30 Sep
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 30 Sep
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 30 Sep
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 30. Sep 2021
Mon 4 Oct
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 4. Oct 2021
Tue 5 Oct
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Wed 6 Oct
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 6 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 7 Oct
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 7 Oct
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 7 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 7. Oct 2021
Mon 11 Oct
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 11. Oct 2021
Tue 12 Oct
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Wed 13 Oct
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 13 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 14 Oct
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 14 Oct
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 14 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 14. Oct 2021
Mon 18 Oct
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 18. Oct 2021
Tue 19 Oct
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Wed 20 Oct
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 20 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 21 Oct
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 21 Oct
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 21 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 21. Oct 2021
Mon 25 Oct
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 25. Oct 2021
Tue 26 Oct
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Wed 27 Oct
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 27 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 28 Oct
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 28 Oct
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 28 Oct
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 28. Oct 2021
Mon 1 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 1. Nov 2021
Tue 2 Nov
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Wed 3 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 3 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 4 Nov
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 4 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 4 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 4. Nov 2021
Mon 8 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 8. Nov 2021
Tue 9 Nov
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Wed 10 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 10 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 11 Nov
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 11 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 11 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 11. Nov 2021
Mon 15 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 15. Nov 2021
Tue 16 Nov
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Wed 17 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 17 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 18 Nov
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 18 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 18 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 18. Nov 2021
Mon 22 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 22. Nov 2021
Tue 23 Nov
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Wed 24 Nov
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 24 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 25 Nov
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 25 Nov
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 25 Nov
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
Påmeldingsfrist: 25. Nov 2021
Mon 29 Nov
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 29. Nov 2021
Tue 30 Nov
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Wed 1 Dec
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 1 Dec
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 22 Jul
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 22 Jul
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 22 Jul
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 22 Jul
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 22 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
  Les mer  
Thu 22 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 22 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Thu 22 Jul
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
  Les mer  
Wed 21 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 21 Jul
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 19 Jul
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 19 Jul
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG   Les mer  
Mon 19 Jul
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Sat 17 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Thu 15 Jul
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 15 Jul
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 15 Jul
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 15 Jul
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 15 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
  Les mer  
Thu 15 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 15 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Thu 15 Jul
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
  Les mer  
Wed 14 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 14 Jul
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 13 Jul
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 13 Jul
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 13 Jul
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 13 Jul
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 12 Jul
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 12 Jul
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 12 Jul
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG   Les mer  
Sat 10 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Thu 8 Jul
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 8 Jul
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 8 Jul
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 8 Jul
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 8 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 8 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
  Les mer  
Thu 8 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Thu 8 Jul
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
  Les mer  
Wed 7 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 7 Jul
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 6 Jul
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 6 Jul
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 6 Jul
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 6 Jul
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 5 Jul
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 5 Jul
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG   Les mer  
Mon 5 Jul
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Sat 3 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Thu 1 Jul
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 1 Jul
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 1 Jul
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 1 Jul
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 1 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
  Les mer  
Thu 1 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 1 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Thu 1 Jul
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
  Les mer  
Wed 30 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 30 Jun
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 29 Jun
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 29 Jun
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 29 Jun
kl 18:00 - 19:30
G11 Lena/Kapp2 v Lena/Kapp
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 29 Jun
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 28 Jun
kl 19:00 - 20:30
Kapp/Lena G13 v Skreia/Kolbu2 9"r
Hovedbane Bane 4  
Spilles på nierbane gress   Les mer  
Mon 28 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG   Les mer  
Mon 28 Jun
kl 18:00 - 19:00
G8 Lena v Lena2
Sindreløkka Bane 2  
  Les mer  
Mon 28 Jun
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp J14 v Biri 9"r
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Mon 28 Jun
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 28 Jun
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Sat 26 Jun
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 24 Jun
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 24 Jun
kl 19:15 - 20:30
J12 Kapp/Lena v ??????
Kunstgress Bane 6  
7"r kamp   Les mer  
Thu 24 Jun
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 18:00 - 19:30
Kapp/Lena G12 v Reinsvoll/Bøverbru/Eina 9"r
Kunstgress Bane 7   Kunstgress Bane 6
Nier på kunstgressbanen   Les mer  
Thu 24 Jun
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 4   Hovedbane Bane 5
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 24 Jun
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G 13
Kiosk  
Foresatt Filip 95161813. Foresatt Fabian 95797303   Les mer  
Thu 24 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
  Les mer  
Wed 23 Jun
kl 18:00 - 19:15
Lena G10 v Raufoss
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Wed 23 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 23 Jun
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G 13
Kiosk  
Foresatt Henning 45233050. Foresatt Jakop…   Les mer  
Wed 23 Jun
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G8-2 v Kapp
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G 13
Kiosk  
Foresatt Fabian 95797303. Foresatt Albert…   Les mer  
Tue 22 Jun
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 21 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7 v Kapp
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG   Les mer  
Mon 21 Jun
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G9 v Kapp
Sindreløkka Bane 2  
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G 13
Kiosk  
Foresatt Filip 95161813. Foresatt Jakop 97673761   Les mer  
Sat 19 Jun
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Fri 18 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G13 v Raufoss
Kunstgress Bane 6  
Spilles som 9"r på kunstgresset   Les mer  
Fri 18 Jun
kl 16:30 - 18:30
Kioskvakt G 13
Kiosk  
Dekke egen kamp, foresatt Viljar 90206504.…   Les mer  
Thu 17 Jun
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 17 Jun
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 17 Jun
kl 19:15 - 20:45
Kapp/Lena G12-2 v Reinsvoll/Bøverbru/Eina
Hovedbane Bane 4  
Spilles som 9"r   Les mer  
Thu 17 Jun
kl 19:00 - 20:30
Kapp/Lena J12-2 v Vardal
Kunstgress Bane 7  
Spilles som 9"r på kunstgresset   Les mer  
Thu 17 Jun
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G 12
Kiosk  
Foresatt Trym og Sander. Se an stenging ift trykk…   Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14 v Vind
Kunstgress Bane 6  
Hele banen, 11"r kamp   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:30 - 20:30
Kioskvakt G 12
Kiosk  
Foresatt August og Emil   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 08:00 - 14:00
LENA USKOLE - HELE STADION
FORUT løpAnette Fassbender   Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G9 v Lensbygda
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G 12
Kiosk  
Foresatt Mats og Emil E S   Les mer  
Tue 15 Jun
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Tue 15 Jun
kl 08:00 - 14:00
LENA USKOLE - HELE STADION
FORUT løpAnette Fassbender   Les mer  
Mon 14 Jun
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Kunstgress Bane 6   Sindreløkka Bane 1 Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G8 v Skreia
Sindreløkka Bane 2  
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7 v Lensbygda
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG   Les mer  
Mon 14 Jun
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena2 G8 v Kolbu/KK
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G 12
Kiosk  
Foresatt Even og Fredrik   Les mer  
Mon 14 Jun
kl 08:00 - 14:00
LENA U SKOLE - Hele stadion
FORUT løpAnette Fassbender   Les mer  
Sat 12 Jun
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Fri 11 Jun
kl 09:00 - 14:00
Hoffsvangen
Sportshytta  
Aktivitetsdag   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G 11
Kiosk  
Katharina Winther, Nina Svellet   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:00 - 22:30
Bridgeklubben
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G10 v Skreia
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G 11
Kiosk  
Lidija Jacupovic, Kristin Johansen   Les mer  
Wed 9 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 10:00 - 13:00
Stange skole - Hele stadion
POC; Erland Aamodt   Les mer  
Wed 9 Jun
kl 08:00 - 09:30
Lena Valle VGS - Slåball
Hovedbane
Cate M. Harstad   Les mer  
Tue 8 Jun
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:00 - 19:30
Lena/Kapp G11 v Bøverbru
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G 11
Kiosk  
vibeke Nordli, Astrid Kobberstad   Les mer  
Tue 8 Jun
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 7 Jun
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp G14 v VIND
Kunstgress Bane 6  
11"r kamp, hele kunstgressbanen   Les mer  
Mon 7 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7 intern seriekamp
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 6
BRUKER BALLBINGEN ELLER HVIS DEN ER LEDIG, EVT…   Les mer  
Mon 7 Jun
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Hovedbane Bane 4   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp J14
Hovedbane Bane 5  
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 17:00 - 20:00
Kioskvakt G 11
Kiosk  
Live Ulven, Carl Fredrik Skogsdal   Les mer  
Sat 5 Jun
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Fri 4 Jun
kl 19:30 - 21:00
Lena/Kapp J14 v Harestua/Lunner 9"r
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Fri 4 Jun
kl 19:00 - 21:00
Kioskvakt
Kiosk  
Anne Kristin Sveen, 93446475, Linn Guri Homb…   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kioskvakt G 10
Kiosk  
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:30 - 18:30
Lena G9 v Kapp Hvit
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:00 - 22:30
Bridgeklubben
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kioskvakt G 10
Kiosk  
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12-2 v Reinsvoll/Eina/Bøverbru-2
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 10:00 - 13:30
Lena Uskole
Geir Grønstad   Les mer  
Tue 1 Jun
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kioskvakt G 10
Kiosk  
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 17:00 - 18:00
Lena G/J7-1 v Kapp Hvit
Hovedbane Bane 4  
3V3 BANE   Les mer  
Tue 1 Jun
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Tue 1 Jun
kl 10:00 - 13:30
Lena U-skole
Geir Grønstad   Les mer  
Mon 31 May
kl 18:00 - 19:00
G8 Lena-1 v Kapp Hvit
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 31 May
kl 18:00 - 20:00
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Mon 31 May
kl 18:00 - 19:00
G8 Lena-2 v Kapp Blå
Sindreløkka Bane 2  
  Les mer  
Mon 31 May
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG   Les mer  
Mon 31 May
kl 17:30 - 19:00
Kioskvakt G 10
Kiosk  
Elena Lindstad tlf 916 80822. Foresatt Abdirisaq…   Les mer  
Mon 31 May
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp J14
Hovedbane Bane 5  
  Les mer  
Mon 31 May
kl 17:30 - 18:30
Trening G 9
  Les mer  
Sat 29 May
kl 11:00 - 12:30
Lena/Kapp J14 v Skreia J13
Kunstgress Bane 6  
Treningskamp   Les mer  
Sat 29 May
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13 trener på hovedbanen
  Les mer  
Fri 28 May
kl 17:30 - 19:30
Kioskvakt G 9
Kiosk  
Foresatt Espen tlf 41419500 Foresatt Lukas tlf…   Les mer  
Fri 28 May
kl 12:00 - 13:30
Lena Valle VGS
Kai Erik Moen   Les mer  
Thu 27 May
kl 20:00 - 21:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 6  
Hele kunstgressbanen   Les mer  
Thu 27 May
kl 19:00 - 20:30
Kapp/Lena G13
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 27 May
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Thu 27 May
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
  Les mer  
Thu 27 May
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Levert av IdrettenOnline