Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 15 May
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Sun 16 May
kl 10:30 - 12:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Mon 17 May
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Mon 17 May
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 17. May 2021
Mon 17 May
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6   BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG
Tue 18 May
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Sindreløkka Bane 3   Bruker ballbingen hvis den er ledig.
Tue 18 May
kl 17:00 - 17:50
Kamp G7-2 v Skreia2
Hovedbane Bane 4   Setter opp 3v3 baner på hovedbane gress nærmest…
Tue 18 May
kl 17:00 - 17:50
Kamp G7 v Kapp svart
Hovedbane Bane 4   Setter opp 3v3 på hovedbane gress nærmest kiosk
Tue 18 May
kl 17:00 - 19:00
Kioskvakt G 8
Kiosk  
Tue 18 May
kl 17:30 - 19:00
G11 Lena/Kapp
Hovedbane Bane 5   Hovedbane Bane 4
Tue 18 May
kl 17:30 - 18:45
Lena/Kapp G11
Sindreløkka Bane 2  
Tue 18 May
kl 18:00 - 18:50
Kamp G7-3 v Kapp blå
Hovedbane Bane 4   Spiller i 3v3 bane
Tue 18 May
kl 18:00 - 19:00
Kamp G8-1 v Kapp
Kunstgress Bane 7   Femmerbane på kunstgress
Tue 18 May
kl 18:00 - 18:50
Kamp G8-2 v Kolbu/KK
Kunstgress Bane 6   Femmerbane på kunstgress
Tue 18 May
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 7
Tue 18 May
kl 19:00 - 20:30
Kamp G13 Kapp/Lena v Raufoss
Kunstgress Bane 6   Bruker nierbane på kunstgress
Wed 19 May
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 19 May
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Wed 19 May
kl 18:00 - 19:15
Kamp G10 v Reinsvoll
Kunstgress Bane 6   Sjuerkamp.
Thu 20 May
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 6  
Thu 20 May
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 6  
Thu 20 May
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 20 May
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 20 May
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 20 May
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5   Hovedbanen gress
Thu 20 May
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Fri 21 May
kl 19:00 - 20:30
Kamp J14 Lena/Kapp-2 v Vind-2
Kunstgress Bane 6   Nierkamp på kunstgress
Sat 22 May
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Sun 23 May
kl 10:30 - 12:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Mon 24 May
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Mon 24 May
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 24. May 2021
Mon 24 May
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6   BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG
Tue 25 May
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Sindreløkka Bane 3   Bruker ballbingen hvis den er ledig.
Tue 25 May
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig
Tue 25 May
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 25 May
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Tue 25 May
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Wed 26 May
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 26 May
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 27 May
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 6  
Thu 27 May
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 27 May
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 27 May
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 27 May
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5   Hovedbanen gress
Thu 27 May
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Sat 29 May
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Sun 30 May
kl 10:30 - 12:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Mon 31 May
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Mon 31 May
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 31. May 2021
Mon 31 May
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6   BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG
Tue 1 Jun
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Sindreløkka Bane 3   Bruker ballbingen hvis den er ledig.
Tue 1 Jun
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig
Tue 1 Jun
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 1 Jun
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Tue 1 Jun
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Wed 2 Jun
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 2 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 3 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 6  
Thu 3 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 3 Jun
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 3 Jun
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 3 Jun
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5   Hovedbanen gress
Thu 3 Jun
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Sat 5 Jun
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Sun 6 Jun
kl 10:30 - 12:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Mon 7 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Mon 7 Jun
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 7. Jun 2021
Mon 7 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6   BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG
Tue 8 Jun
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Sindreløkka Bane 3   Bruker ballbingen hvis den er ledig.
Tue 8 Jun
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig
Tue 8 Jun
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 8 Jun
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Tue 8 Jun
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Wed 9 Jun
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 9 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 10 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 6  
Thu 10 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 10 Jun
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 10 Jun
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 10 Jun
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5   Hovedbanen gress
Thu 10 Jun
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Sat 12 Jun
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Sun 13 Jun
kl 10:30 - 12:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Mon 14 Jun
kl 08:00 - 14:00
LENA U SKOLE - Hele stadion
FORUT løpAnette Fassbender
Mon 14 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Mon 14 Jun
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 14. Jun 2021
Mon 14 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6   BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG
Tue 15 Jun
kl 08:00 - 14:00
LENA USKOLE - HELE STADION
FORUT løpAnette Fassbender
Tue 15 Jun
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig
Tue 15 Jun
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 15 Jun
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Tue 15 Jun
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Wed 16 Jun
kl 08:00 - 14:00
LENA USKOLE - HELE STADION
FORUT løpAnette Fassbender
Wed 16 Jun
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 16 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 17 Jun
kl 09:00 - 13:50
Hoffsvangen skole- HELE STADION
AktivitetsdagKjell Erik Vingebakken
Thu 17 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 6  
Thu 17 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 17 Jun
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 17 Jun
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 17 Jun
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5   Hovedbanen gress
Thu 17 Jun
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Sat 19 Jun
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Sun 20 Jun
kl 10:30 - 12:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Mon 21 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Mon 21 Jun
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 21. Jun 2021
Mon 21 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6   BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG
Tue 22 Jun
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig
Tue 22 Jun
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 22 Jun
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Tue 22 Jun
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Wed 23 Jun
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 23 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 24 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 6  
Thu 24 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 24 Jun
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 24 Jun
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 24 Jun
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5   Hovedbanen gress
Thu 24 Jun
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Sat 26 Jun
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Sun 27 Jun
kl 10:30 - 12:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Mon 28 Jun
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Mon 28 Jun
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 28. Jun 2021
Mon 28 Jun
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6   BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG
Tue 29 Jun
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig
Tue 29 Jun
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 29 Jun
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Tue 29 Jun
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Wed 30 Jun
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 30 Jun
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 1 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 6  
Thu 1 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 1 Jul
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 1 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 1 Jul
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5   Hovedbanen gress
Thu 1 Jul
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Sat 3 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Sun 4 Jul
kl 10:30 - 12:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Mon 5 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Mon 5 Jul
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 5. Jul 2021
Mon 5 Jul
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6   BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG
Tue 6 Jul
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig
Tue 6 Jul
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 6 Jul
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Tue 6 Jul
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Wed 7 Jul
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 7 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 8 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 6  
Thu 8 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 8 Jul
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 8 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 8 Jul
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5   Hovedbanen gress
Thu 8 Jul
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Sat 10 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Sun 11 Jul
kl 10:30 - 12:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Mon 12 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Mon 12 Jul
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 12. Jul 2021
Mon 12 Jul
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6   BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG
Tue 13 Jul
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig
Tue 13 Jul
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 13 Jul
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Tue 13 Jul
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Wed 14 Jul
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 14 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 15 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 6  
Thu 15 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 15 Jul
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 15 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 15 Jul
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5   Hovedbanen gress
Thu 15 Jul
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Sat 17 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Sun 18 Jul
kl 10:30 - 12:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Mon 19 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Mon 19 Jul
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 19. Jul 2021
Mon 19 Jul
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6   BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG
Tue 20 Jul
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig
Tue 20 Jul
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 20 Jul
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Tue 20 Jul
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Wed 21 Jul
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 21 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 22 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 6  
Thu 22 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Thu 22 Jul
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
Thu 22 Jul
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
Thu 22 Jul
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5   Hovedbanen gress
Thu 22 Jul
kl 18:15 - 19:30
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 4  
Sat 24 Jul
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
Sun 25 Jul
kl 10:30 - 12:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Mon 26 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Mon 26 Jul
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
Påmeldingsfrist: 26. Jul 2021
Mon 26 Jul
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6   BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG
Tue 27 Jul
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig
Tue 27 Jul
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
Tue 27 Jul
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
Tue 27 Jul
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
Wed 28 Jul
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
Wed 28 Jul
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
Thu 29 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 6  
Thu 29 Jul
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 13 May
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 13 May
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
  Les mer  
Thu 13 May
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Thu 13 May
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 13 May
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
  Les mer  
Wed 12 May
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 12 May
kl 17:30 - 18:30
Trening G9
Trener onsdag uke 18 og 19. Fra uke 20 blir det…   Les mer  
Wed 12 May
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 11 May
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Hovedbane Bane 5   Kunstgress Bane 7
  Les mer  
Tue 11 May
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 10 May
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 10 May
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG   Les mer  
Mon 10 May
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
  Les mer  
Sun 9 May
kl 10:30 - 12:00
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Sat 8 May
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Fri 7 May
kl 10:00 - 12:00
Kolbu barneskole, 7 klasse
Tore Dalberg   Les mer  
Thu 6 May
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele banen   Les mer  
Thu 6 May
kl 17:45 - 19:00
Lena G10
Hovedbane Bane 5  
Hovedbanen gress   Les mer  
Thu 6 May
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
  Les mer  
Thu 6 May
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Thu 6 May
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 6 May
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
  Les mer  
Wed 5 May
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 5 May
kl 17:30 - 18:30
Trening G9
Trener onsdag i uke 18 og 19. Fra uke 20 blir det…   Les mer  
Wed 5 May
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 4 May
kl 19:00 - 20:30
Lena/Kapp J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 4 May
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 4 May
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 4 May
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 3 May
kl 18:00 - 19:00
Lena G/J7
Kunstgress Bane 6  
BRUKER BALLBINGEN HVIS DEN ER LEDIG   Les mer  
Mon 3 May
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 3 May
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
  Les mer  
Sun 2 May
kl 15:00 - 16:00
Treningskamp G9 - LSK G9
  Les mer  
Sun 2 May
kl 10:30 - 12:00
Trening J14 Lena/Kapp
Hele banen   Les mer  
Sat 1 May
kl 11:00 - 13:00
Lena G10
  Les mer  
Sat 1 May
kl 11:00 - 13:00
Foreldremøte
G11   Les mer  
Sat 1 May
kl 11:00 - 12:30
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 16:30 - 18:30
Lena/Kapp G14
Kamp, hele kunstgressbanen   Les mer  
Fri 30 Apr
kl 08:00 - 11:00
Lena VGS - idrett
Kunstgress Bane 7  
Thormod Haugen   Les mer  
Thu 29 Apr
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele banen   Les mer  
Thu 29 Apr
kl 17:30 - 18:30
Lena G8
Sindreløkka Bane 3  
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 17:00 - 18:00
Lena G9
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 16:00 - 17:30
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:30 - 20:00
Kapp/Lena G13
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 17:30 - 19:00
Lena/Kapp G11
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 16:30 - 17:30
Lena G/J6
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Mon 26 Apr
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena J12
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele banen   Les mer  
Mon 19 Apr
kl 18:30 - 20:00
G 14 Treningskamp
Hele banen   Les mer  
Mon 19 Apr
kl 18:30 - 20:00
G14 Treningskamp
Hele banen   Les mer  
Mon 19 Apr
kl 18:00 - 19:15
Lena G10
Sindreløkka Bane 1  
  Les mer  
Sat 17 Apr
kl 14:00 - 16:00
Grasrotrenerkurs Kapp IF
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Sat 17 Apr
kl 11:00 - 12:30
G13
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Fri 16 Apr
kl 18:00 - 18:30
Kolbu/KK 6.div
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp G14
Kunstgress Bane 6  
Hele banen   Les mer  
Thu 15 Apr
kl 17:15 - 18:15
Lena/Kapp G11
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 17:00 - 18:15
G8
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 17:00 - 18:00
J12
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 17:00 - 18:30
Kapp/Lena G12
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 16:00 - 17:30
J14
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Wed 14 Apr
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
Hele banen   Les mer  
Tue 13 Apr
kl 18:30 - 20:00
G13
Hovedbane Bane 5  
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 18:30 - 20:00
J14
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 17:30 - 18:30
Lena/Kapp G11
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 19:00 - 20:00
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 18:30 - 20:00
Lena/Kapp G14
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 17:45 - 19:00
G10
Kunstgress Bane 6  
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 17:30 - 19:00
Kapp/Lena G12
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 17:00 - 18:00
J12
Kunstgress Bane 7  
  Les mer  
Fri 9 Apr
kl 10:00 - 14:00
Lena VGS
Tormod Haugen   Les mer  

Våre sponsorer

Våre sponsorer

Sponsorer

Kontakt Oss

Levert av IdrettenOnline